hrvengdeithurussloslkczplcz

Čo robiť v Lopare?

apartments san-mar

Pre všetkých tých, ktorí chcú svoju dovolenku stráviť aktívne, oddať sa dobrodružným a športovým zábavám, tento kraj núka veľký počet obsahov.

Výletné plavby loďou na Goli otok

Výlety loďou


Každodenne sa organizujú poldenné plavby loďou so skleneným dnom v akvatóriu Lopara, Golého otoka a Grgura.
Aquagun v Lopare Aquagun

Kochajte sa s celou rodinou v krásach Aquagunu a na ten spôsob umožníte sebe a deťom dodatočnú aktivitu a zábavu.
Športové terény, minigolf Športové terény
V ponuke sú početné moderné športové terény, z ktorých vynikajú tenisové terény a ihriská na malý futbal s umelou trávou. Športové terény sú ideálne pre rekreantov, ale umožňujú aj prípravy aktívnym športovcom. Na terénoch budete môcť vždy stretnúť veľký počet milovníkov športu, s ktorými môžete súťažiť a vychutnávať Váš obľúbený šport.
Tenisové terény v ZRC Lopar   Tenisová škola
Už dlhý rad rokov máte k dispozícii tenisovú školu s profesionálnymi trénermi, ktorí majú certifikáty najvýznamnejších tenisových škôl vo svete. Zvýšte úroveň svojej hry pod dohľadom odborných trénerov alebo urobte začiatočné tenisové kroky, a tak vojdite do bieleho športu.
Windsurfing na mori

Windsurfing a kite

Je to pravé miesto, aby ste vyskúšali vlastné schopnosti na doske alebo kite.  Výrazne priaznivá poloha s veľmi priaznivými vetrami, bez ohľadu na to, v ktorej disciplíne jazdíte, či plachtíte: free ride, free style, race, slalom...
Loparský les

Pešia turistika

Chôdza je jediný spôsob na ozajstné sa oboznámenie s Loparom, s jeho 10 kilometrami chodníkov a ciest, ktoré Vám priblížia dejiny a niekdajší spôsob žitia tohto kraja... Nadídete na prekrásne obrazy, staré domy, rôzne prírodné krásy...
Potápanie a výskum morského dna Potápanie

Objavte krásy pod morskou hladinou tohto kraja... niekoľko atraktívnych lokácií, ktoré vás očaria. V bližšom okolí nájdete školu potápania, organizovanie potápačských výletov, požičiavanie výstroja...
Jet ski

Jet ski, Parasailing, Water skiing

V blízkosti penziónu vám ponúkame možnosť prenajať si jet ski, lyžovať na vode a nájsť potešenie v početných morských aktivitách, ktoré vašu dovolenku urobia ešte zábavnejšou. 
Lodný taxík na nudistické pláže Lodným taxíkom na nudistické pláže

Ak vás láka oáza pokoja a prírodných krás, tak naisto navštívite aj nudistické pláže, ku ktorým môžete prísť iba loďou, ktorá organizovane pláva každý deň k nim. Kochajte sa a uvoľnite v panenských prírodných krásach.
Coctail bar na pláži

Coctail bary na pláži

Veľmi zaujímavý obsah pre tých, ktorí chcú vychutnávať kvalitné a osviežujúce nápoje a súčasne sa kochať v prírode a v krásach loparského slnca a mora. Mladým iste budú zaujímavé i početné programy, ktoré sa v coctail baroch na pláži organizujú v nočných hodinách. 
Goli otok, niekdajšie väzenie Goli otok – návšteva a obchôdzka
Návšteva niekdajšieho politického žalára na Golom otoku sa organizuje loďou. Na tomto nadovšetko zaujímavom mieste môžete vidieť spôsob žitia väzňov a zoznámiť sa s pozostatkom minulosti, ktorá tu zostala dobre zachovaná.
Špeciality loparskej kuchyne Gastronómia

Lopar a celý ostrov Rab je iste najznámejší gastronomickou ponukou. Mnohé reštaurácie Vám umožňujú vychutnávať početné delície, medzi ktorými treba vyzdvihnúť prepočetné tradičné rybie špeciality. Široká a rôznorodá gastronomická ponuka iste uspokojí všetky vaše chute. 
Tradičné kroje na Rabskej fjere Rabská fjera

Rabská fjera je najatraktívnejšia udalosť na ostrove Rab. Návštevou týchto podujatí pocítite časť histórie ostrova  Rab. Tri dni vychutnávania starých gastronomických špecialít, oboznamovanie sa so starými remeslami a pocit návratu do 13. storočia iste Vás nenechá ľahostajnými.
Plážový volejbal na Rajskej pláži

Plážový volejbal

Raj pre milovníkov plážového volejbalu je na Rajskej pláži v Lopare. Početné terény poskytnú Vám pôžitok z hry v ideálnych podmienkach. Budete mať možnosť vidieť aj najlepších svetových hráčov tohto športu, keďže je Lopar organizátor svetovo známeho turnaja v plážovom volejbale.
Kultúrna pamiatka na Rabe Obchôdzka kultúrneho dedičstva

Búrlivé historické udalosti zanechali Rabu veľké kultúrne dedičstvo. Početné budovy a samo mesto Rab sú lákadlom početným milovníkom kultúry. Umožnila sa vám obchôdzka historických pamätihodností so sprievodcom.